Ankara Yemek Şirketleri, Yemek Fabrikaları

ANKARA YEMEK ŞİRKETLERİ, YEMEK FİRMALARI, YEMEK FABRİKALARI, ANKARA CATERING:

Ankara'da bulunan yemek şirketleri, yemek fabrikaları ve yemek ve catering firmalarının listelendiği bölüm. Bir yemek firmasıysanız ve üye olmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ankaradaki yemek firmaları# Balgat Catering Yemek / Ankara


Balgat Catering&Yemek Firması Ankara'da deneyimli kadrosu ile siz müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Firmamızda alanında uzman personel ile üretim yapılmakta olup, üretimin önemli noktaları ve her aşaması gıda mühendisimiz tarafından kontrol altında tutulmaktadır.

Balgat Catering Yemek>>
 
Ayşegül Erler Catering / Ostim - Ankara

Sizin için hazırladığımız ikramlarımızın lezzet garantisini, ürünlerini her zaman gönül rahatıyla kullandığımız saygın firmalar oluşturmaktadır. Kendilerine, size hizmet ulaştırırken, bize sağladıkları lezzetli ve sağlıklı ürünler için teşekkür ederiz.

Ayşegül Erler Catering >>
 
Beyaz Catering / Bahçelievler - ANKARA

Beyaz Catering (Beyaz Ev Yemekleri) 2003 yılından bugüne toplu yemek hizmetleri, düğün, nişan, sünnet ve diğer özel günlerinizde deneyimli bayan personelleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Beyaz Ev Yemekleri >>
 
Cancan Catering / Çankaya - Ankara

Amacımız; günün her saatinde ve özel günlerinizde sizlere hijyenik, lezzetli ve kaliteli servis sunabilmektir.

Cancan Catering >>
 
Emser Yemek / Yenimahalle - ANKARA

2006 yılından bugüne hizmet veren Emser Yemek Ankara'da toplu yemek hizmetleri, catering hizmetleri, düğün,nişan, sünnet yemekleri, yemekleri organizasyonlar, toplantı ve açılış organizasyonları gibi alanlarda hizmet vermeye devam etmektedir.

Er-nar Yemek & Catering
 
Gülüm Catering / Yenimahalle - Ankara

Gülüm Catering, 2000 yılından bu yana başta taşıma yemek olmak üzere, yerinde yemek, kurumsal yemek, düğün, davet ve organizasyonlara catering hizmeti sağlamaktadır.

Gülüm Catering >>
 
Hasad Yemek / Yenimahalle - Ankara

Hasad Yemek Gıda Ankara

İstanbul, Ankara ve Kırıkkale başta olmak üzere 1994 yılından bugüne Türkiye'de bir çok şehir ve ilçede hizmetlerini sürdüren Hasad Yemek kalite standartları çerçevesinde catering, toplu yemek ve organizasyonu alanlarında hizmet veren Ankara'nın en köklü yemek firmalarından biridir.

hasad yemek
 
Hayat Yemek & Catering / Mamak - ANKARA

Zamanla değişiyor beklentiler, hayaller ve hatta hayatlar...

Ve bir nesil diğer bir nesile göre daha fazlasını istiyor Hayat'tan. Modern yaşamın içinde doğan bir kuşak asla azıyla yetinmiyor artık.Hayat Catering bu düşünceyle 2007 yılında başladı hizmet serüvenine. Müşterilerine hizmet ederken her zaman memnuniyet çıtasını yukarıda tutmayı başardı.

Hayat Catering >>
 
Lezzet Fabrikası / ATB İş Merkezi - Gimat - Ankara

1998 yılından bugüne Ankara’da toplu yemek üretimi, catering ve organizasyon hizmetleri veren Lezzet Fabrikası, sahip olduğu kalite standartlarını her geçen gün arttırarak müşterilerine sağlıklı, kaliteli ve lezzetli yemek hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır. %100 Hijyenik üretim prensibiyle hazırlanan yemekler TSE, ISO:9001, ISO:14001 ve HACCP başta olmak üzere tüm belge ve sertifikalara sahiptir.

 

Lezzet Catering >>
 
Tadın Yemek / Balgat - Ankara

Türk mutfağının en seçkin ve leziz örneklerini, farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların toplu yemek ihtiyacıyla buluşturmak amacıyla kurulmuştur. Müşterileri ile kalıcı ve güvene dayalı bir ilişki kurmayı ilke edinen TADIN TEMEK bu amaca koşulsuz memnuniyet ile ulaşabileceğini bilmekte ve yemeği sadece bir ihtiyaç değil, bir keyif ve zenginlik olarak da görmektedir. Günlük kalori ihtiyacınızı dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli menüler TADIN YEMEK’ in profesyonel ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır.

Tadın Yemek >>
 
Toktaylar Catering / Macunköy - Ankara

Toktaylar Catering, toplu yemek gereksinimi olan iş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler v.b. kurumların, bu ihtiyacını karşılamak, yemek üretimi ve servis hizmetlerini, en iyi kalite standartlarında sunmak amacıyla, 2004 yılında kurulmuştur.

Toktaylar Catering >>
 


Sayfa 1 > 2