Emser Yemek / Yenimahalle - ANKARA

2006 yılından bugüne hizmet veren Emser Yemek Ankara'da toplu yemek hizmetleri, catering hizmetleri, düğün,nişan, sünnet yemekleri, yemekleri organizasyonlar, toplantı ve açılış organizasyonları gibi alanlarda hizmet vermeye devam etmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Taşıma Yemek Hizmeti Emser

Gıda Mühendislerimiz tarafından aylık olarak hazırlanan Menüler, modern tesislerimizde pişirilerek hazırlanır. Uzman personellerimiz tarafından hijyen kurallarına bağlı olarak tüketiciye günlük olarak ulaştırılır

Yerinde Yemek Üretimi Hizmeti

Tüketici sayısı 100'in üstünde olan ve mutfak alanı tahsis edebilen firmalar için yerinde yemek üretimi hizmeti vermekteyiz. Uzman aşçı ve servis personellerimizi sizin hizmetinize sunuyoruz.

Yemekli Organizasyonlar Ankara

Düğün, nişan, mevlüt, sünnet, toplantı, açılış, piknik organizasyonu gibi tüm yemekli organizasyonlarınızda Emser yanınızda. Deneyimli personelimiz ve lezzetli yemeklerimize size hizmet ediyoruz.

%100 HİJYEN VE KALİTE 

Başarının sırrının detaylarda olduğu bilen yemek fabrikamız satınalmada pazarlamaya, üretimden müşteri ilişkilerine kadar tüm noktalarda Kalite Belgeleri ve Akreditasyonlar çerçevesinde kalite standartlarını yakalamış olup, siz değerli tüketicilerimizin mutlu, sağlıklı ve afiyetli bir şekilde yemek hizmetini vermektedir.

Tüm hammaddeler TSE ve Kodeks standarlarında satın almakta, yılların usta aşçıları tarafından hazırlanmakta ve Gıda Mühendislerimizin kontrolünde üretilerek tüketiciye sunulmaktadır.

EMSER YEMEK: Lezzetin kaliteyle buluştuğu nokta.

İletişim

EMSER YEMEK & CATERING

emser yemek ankara
Macunköy Mah. Tuna İş Yerleri 187.Cad. 131/19 Gimat - Macunköy / ANKARA
Tel: 0312 397 73 01
Fax: 0312 397 73 02
E-mail: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Web: www.emseryemek.com