İstanbul Yemek Şirketleri, Catering Firmaları

İSTANBUL YEMEK ŞİRKETLERİ (AVRUPA YAKASI):

İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan yemek şirketleri, yemek fabrikaları ve yemek ve catering firmalarının listelendiği sayfadır: Bir yemek firmasıysanız ve üye olmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbuldaki yemek firmaları (Avrupa Yakası)# İstanbulda Yemek Şirketleri (Avrupa Yakasında)

İstanbulda Avrupa yakasındaki yemek şirketlerini bu bölümde bulabilirsiniz. Eğer yemek hizmeti almak istediğiniz semtiniz Avrupa yakasındaysa, yine o lokasyondaki yemek şirketleriyle irtibata geçmeniz maliyet ve zamanlama açısından daha uygun olabilir. İstanbulun diğer yakasındaki yemek şirketlerine şu linkten ulaşabilirsiniz: İstanbul Anadolu Yakası Yemek Şirketleri. İstanbuldaki tüm yemek firmalarından genel olarak yemek fiyat teklifi alabilmek için tıklayın.

İstanbulun trafik yoğunluğu yemeklerin servisini oldukça zorlaştırmaktadır. Bu nedenle yemeklerin gecikmesi problemi sıkça yaşanmaktadır. Bu gibi detaylara yemek şirketlerinde araştırma yaparken dikkat etmeniz hizmet alımından önce oldukça önemlidir.

 
- Çağan Catering / Şişli - İSTANBUL

Çağan Catering Servis Hizmetleri olarak İstanbul genelinde taşımalı yemek hizmeti, yerinde yemek üretiminin yanı sıra sinema, dizi, set yemekleri ve tüm yemekli organizasyonlarda hizmet vermekteyiz.

Tecrübeli ve eğitimli personelimizle sizlere hizmet etmekten onur duyarız.

Cağan Catering >>
 
- Özder Catering ve Organizasyon / Şişli - İstanbul

Özder Catering ve Organizasyon, “Kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz” sloganı ile toplam kalite anlayışını kendine prensip edinmiştir. Özder Catering mutfağında hazırlanan yemeklerin kontrolleri firma yetkilisi Gıda Y. Mühendisi tarafından bizzat yapılıp sizlerin beğenisine sunulmaktadır

Özder Catering ve Organizasyon >>
 
Adress Catering / Sarıyer - İstanbul

Yemek üretiminde lezzet ve kalitenin önemli olduğu kadar hijyeninde bir o kadar önemli olduğunun bilincinde olan
Adress catering kullandığı gıda ürünlerinin tümü marka olması firmanızın ve yetkililerinin saygınlığını ön planda tutarak hizmet ve devamıdığı hedeflemektedir.

Adress Catering >>
 
Alioğlu Catering / Avcılar - İstanbul

Alioğlu Catering olarak amacımız siz değerli müşterilerimize modern üretim şartlarında hijyenik, kaliteli ve lezzetli yemek servisi sunmaktır.

Alioğlu Catering >>
 
Altındağ Yemek / Güneşli - İstanbul

1982 yılında değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladı. Daha öncesinde,1968 yılında Bakırköy'de altındağ Et Lokantası kuruldu ve toplu yemek üretim,hizmeti başlangıcına kadar faaliyetine çeşitli aşamalarda devam etti.

Altındağ Yemek >>
 
Antre Catering / Cihangir - İstanbul

İstanbul Cihangirde yemek hizmeti ve davet organizasyonu alanlarında hizmet vermektedir.

Antre Catering >>
 
Aş-San Catering / İstinye - İstanbul

1987 yılında servis vermeye başlayan Aş-san Catering Firması, yemek sektöründe yerini almıştır. Aş-san Yemek, toplu yemek ve organizasyon sektöründe kalite ve hizmet adına en iyiyi yapmaya gayret etmektedir. Kalite ve hizmet prensiplerindeki vizyonuyla alanında zamanla kendini yenileyip geliştirerek büyümesini sürdürmüştür.

Aş-San Catering >>
 
Asel Yemek / Yenibosna - İstanbul

Firmamız toplu iş hayatının devam ettiği yerlerde yemek yapım, dağıtım ve sonrası hizmetler vermektedir. Fabrikalar, büro ve şantiyeler, özel davetler ve
yaz aylarında piknik organizasyonları hizmeti vermekteyiz.

Asel Yemek >>
 
Ayberk Catering / İkitelli - İstanbul

Catering hizmetini üst sınıf alın
Her türlü organizasyon, kokteyl, açılış, davet, eğlence, merasim, gezi, piknik ve benzeri faliyetlerinizde misafirlerinizi Ayberk Catering farkıyla ağırlamak artık lüksünüz olabilir.

Ayberk Catering >>
 
Ayso Catering / Silivri - İstanbul

Profesyonel ekibimiz ve ekipmanımızla mutfağınızı kuruyoruz.
Müşterilerin tercihine istinaden, yerinde yemek üretimi taleplerini karşılayan Ayso Catering'in bu alandaki başarısını uzun yıllardır hizmet verdiği, sektöründe lider
firmalar ortaya koymaktadır.

Ayso Catering >>
 


Sayfa 1 > 4